Po dwóch tygodniach bardzo intensywnej pracy 10 grudnia 2022 zakończyliśmy szkolną akcję Szlachetna Paczka wioząc 13 paczek dla Pani Marii i 22 paczki dla Pani Anny i jej syna do magazynów w Piotrkowie Trybunalskim i w Sulejowie. Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności i wspaniałych ludzi, którzy dodatkowo wparli nas finansowo, pomogliśmy również Rodzinie Pani Katarzyny z gminy Sulejów, która nie tylko boryka się z chorobą dwóch synów, ale także koniecznością remontu domu po pożarze. Na co zostanie przeznaczona kwota, której nie udało się zagospodarować na bieżąco? Na pewno wraz z Samorządem Uczniowskim i Panem Dyrektorem znajdziemy odpowiedni cel.

Dziękuję uczennicom, które zaproponowały swoją pomoc w zakupieniu koców, tekstyliów, garnków, klasie 2a, która sztukę zakupów w Biedronce opanowała do perfekcji, wszystkim swoim grupom, które przygotowały cudne wycinanki do ozdobienia kartonów, klasom, które przygotowały stoiska na kiermasz, każdej osobie, która przyniosła do sali 18 podarunki dla Pani Marii, Pani Anny i Pana Kamila i zaangażowała się w tę mądrą pomoc, chłopcom i maturzystce, którzy przyszli do szkoły w sobotni poranek i wnieśli ciężkie sprzęty i pudła najpierw do dostawczego samochodu, a potem do mieszkania kochanej Pani Marii. Była niezwykle poruszona, wzruszona, wraz ze swoją opiekunką przygotowała dla nas poczęstunek i podziękowanie… Dla takich chwil warto zapomnieć na chwilę o sobie, a pomyśleć o kimś, kto może nas potrzebować.

Na zakończenie życzę wszystkim radości z bycia zaangażowanym, dobrym człowiekiem. Zbierajmy siły na przyszłoroczną Szlachetną Paczkę!

Anna Magiera

 

podsumowaniefinansowe.pdf

 

Część zdjęć pochodzi z portalu piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ