Jak wiadomo nasza klasa nie tylko przykłada się do zajęć szkolnych (hihi) , również rozwija się poza szkołą. Dzięki temu, mamy na koncie wiele sukcesów zarówno klasowych jak i jednostkowych. Przybliżę wam, chociaż część tych sukcesów, bo wszystkie nie zmieściłyby się na serwerze naszej szkoły :)
Sukcesy artystyczne:

1. Walentynki 2009. Nasza klasa zaprezentowała dosyć nowoczesną wersję Kubusia Puchatka, był nawet ślub! Stroje były bardzo realistyczne zupełnie tak jak scenografia. Jury doceniło nasz wysiłek i  przyznało nam zaszczytne pierwsze miejsce. Rok później nasza klasa była zobowiązana poprowadzić Walentynki. Tu również nie zawiedliśmy. Doznania artystyczne na najwyższym poziomie zapewniła nam nasza klasowa para taneczna ,która zatańczyła gorącą rumbę a akompaniamentem dla nich była jakże romantyczna piosenka "My heart will go on" w wykonaniu Marysi Derendarz.

 

2. Andrzejki 2009 .Wygraną zapewnił nam namiot rozstawiony na środku korytarza, który został bardzo starannie przystrojony w kolorowe lampki, aby wprowadzić magiczny nastrój.  Każdy mógł zapytać o swoją przyszłość wróżki (podobno nie jedna wróżba się spełniła). Był również smakowity poczęstunek i inne wróżby. Wszyscy bawili się znakomicie, co zaskakujące nie jest, jeśli chodzi o naszą klasę :)


Wiele osób z naszej klasy brało udział w licznych przedstawieniach szkolnych i tam przynosiło chlubę naszej klasie.


Dużym sukcesem naszej klasy było również to, że nasza koleżanka Gosia Kisiel w roku szkolnym 2009/2010 była przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Gosia wspaniale sprawowała się jako przewodnicząca, a  do tego nie zaniedbywała swojej klasy … co jej się chwali !!! ;)

 

Sukcesy sportowe:

 1. V miejsce na Mistrzostwach Polski UKS ( chodzi o bilard ) - Kamil Stasio
 2. W roku szkolnym 2009/2010 - I miejesce na Piotrkowskim Turnieju Cheerleaderek -Maria Derendarz
 3. Mistrzostwo Miasta w Koszykówce -Michał Marusiński, Janek Tazbir, Rafał Zapała
 4. III miejsce MP LZS juniorów w piłkę siatkową -Rafał Zapała
 5. W ferie Milena Wójcik oraz Kasia Milczarek były na basenie i przepłynęły dwie szerokości basenu żabką (!)
 6. (Rok 2009) Udział w regionowych zawodach pływackich - sztafeta, (rok 2010), wygrana w powyższych zawodach-Marlena Chmielarz

O wielu innych sukcesach sportowych  z powodu naszej wrodzonej skromności nie będziemy wspominać:)

 

Sukcesy naukowe:

 1. Wielokrotny udział w Konkursie i Olimpiadzie z języka niemieckiego, I miejsce w naszym szkolnym dyktandzie- -Brygida Cieluba
 2. Udział w olimpiadzie ,, O diamentowy indeks AGH”- Fizyka, II etap olimpiady -Matematyka -Mateusz Rejmicz
 3. Tytuł laureata w I Piotrkowskim Konkursie Matematycznym, udział w Olimpiadzie Matematycznej, udział w konkursie matematycznym Politechniki Warszawskiej (finał), wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kwiaty", Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego -Emilka Dyguda (wow!)
 4. Udział w konkursie matematycznym Politechniki Warszawskiej (finał) -Monika Jaworska
 5. Wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur, półfinał I Piotrkowskiego Konkursu Matematycznego -Edyta Misztela

To byłoby na tyle jeśli chodzi o nasze większe sukcesy . Nasza klasa nie poprzestaje na laurach … dlatego nadal pracujemy!!! Pracujemy na to, by nasza szkoła i oczywiście nasza wychowawczyni mogła być z nas dumna :)

Maria Derendarz
Brygida Cieluba
Sandra Maciejek
Magdalena Sokołowska

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ