Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1a [matematyczna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Bąbel, Filip
Derlecki, Wiktor
Dębny, Adam
Florczyk, Mateusz
Głowacka, Patrycja
Guga, Julia
Hrabska, Patrycja
Janczak, Milena
Jędrzejczyk, Paweł
Kaliszewska, Karolina
Kaźmierczak, Dawid
Krawczyk, Julia
Krzciuk, Zuzanna
Kuna, Jakub
Listwoń, Marek
Marszałek, Piotr
Najder, Malwina
Nowacki, Łukasz
Otręba, Natalia
Ozga, Wiktoria
Przewoźnik, Agata
Przybylska, Zofia
Przybył, Andrzej
Radziszewski, Dawid
Ruś, Michał
Siciński, Igor
Skowronek, Julia
Stawicka, Julia,
Szymańska, Joanna
Środa, Agnieszka
Wojciechowski, Kamil
Woźniak, Maciej

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 157



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1b [matematyczna]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Adamczyk, Magdalena
Baranowska, Olga
Barańska, Monika
Cłapa, Natalia
Cygan, Paulina
Dobosińska, Katarzyna
Filipek, Jakub
Glinka, Jakub
Hałubek, Eryk
Jabłoński, Igor
Jeż, Kacper
Justyna, Wiktoria
Kowalska, Julia
KUCHTA, LENA
Larecka, Nikola
Mielczarek, Julia
Misztela, Klara
Motyka, Julia
Ostrowski, Igor
Osuch, Michał
Pawlikowski, Adrian
Rudecka, Karolina
Rusek, Piotr
Serafin, Kinga
Sitek, Hubert
Skrzypczyk, Oliwia,
Sołtysiak, Filip
Stępień, Aleksandra
Szczukocka, Sara
Szkudlarek, Mateusz
Szkudlarek, Natalia
Węgliński, Kacper

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 153.2



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1c [humanistyczny]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Ałaszewska, Weronika
Banasiak, Julia
Bartenbach, Weronika
Cander, Eliza
Derlatka, Zuzanna
Frankiewicz, Karolina
Gajewska, Zuzanna
Hahn, Gabriela
Karbownik, Michalina Maria
Karnel, Nikola,
Kauc, Szymon
Kotliński, Wojciech
Kozień, Paulina
Krakowiak, Aleksandra
Krześlak, Joanna
Kubera, Karolina
Kulbat, Marcin
Malicka, Adriana
Margas, Urszula
Misiewicz, Andżelika
Możdżeń, Ada
Pasikowska, Julia
Rubajczyk, Weronika
Rytych, Natalia
Sęk, Julia
Szymańska, Karolina
Świstak, Agata
Wołonkiewicz, Izabela
Zając, Julia
Zaremba, Julian
Żak, Julia
Żegota, Marita

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 150



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1d [biol-chem]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Błażejewska, Klaudia
Cecotka, Klaudia
Cecotka, Paulina
Chęcińska, Julia
Chmielewska, Zuzanna
Chwastowska, Iga
Cieślik, Natalia,
Cłapa, Dawid
Czajka, Amelia
Dróżdż, Zuzanna
Dutkiewicz, Aleksandra
Głowacka, Aleksandra
Góral, Zuzanna
Grzelakowska, Oliwia
Haładaj, Nikola
Imbor, Maja
Jakubik, Marta
Klimczyk, Kinga
Komala, Karol
Krupa, Wojciech
Kruz, Martyna
Krzymowska, Sara
Kubiak, Katarzyna
Legiędź, Agnieszka
Lisiak, Zuzanna,
Masiarek, Karol
Radke, Agata
Stołek, Patrycja
Suska, Patrycja
Trawińska, Lena
Wodzyńska, Amelia
Zatorska, Alicja

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 151.2



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1e [biol-chem]
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim


Nazwisko, Imię
Balczukiewicz, Martyna,
Błaszczyk, Alicja
Chruścik, Maja
Chudyk, Wiktoria
Ciesielczyk, Jakub
Cieślik, Julia
Dybała, Olga
Filipek, Julia
Gala, Natalia
Janakiewicz, Aleksandra
Jarocki, Adam
Jaśkin, Sandra
Jurjewicz, Emilia
Kabzińska, Roksana
Kacprzykowska, Justyna
Kalisiak, Dominika
Kamińska, Natalia
Kowalska, Katarzyna
Kurpesa, Natalia
Łągwa, Bartosz
Maciołek, Dominik
Mrówczyńska, Aleksandra
Piątek, Maja
Reczyk, Martyna
Sałata, Klaudia
Skrobek, Julia
Szulc, Sara
Śpiewak, Maja
Urynowicz, Paulina
Utz, Kacper
Wiecha, Julia
Wnuk, Katarzyna,

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 154.2



KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

BIOLOGIA CHROBRY

PLANETARIUM

SZUKAJ