Do wszystkich ludzi o wielkich sercach!

W tym różnym od wszystkich innych roku 2020 trudno będzie nam zorganizować Szlachetną Paczkę na wzór lat ubiegłych, zamiast tego wraz z Dyrekcją naszej szkoły zachęcam każdego z nas, byśmy poszukali innej możliwości wsparcia kogoś, kto tego potrzebuje. 15 listopada w tragicznym wypadku ucierpiała absolwentka naszej szkoły, uczennica klasy humanistycznej sprzed kilku lat. Poprzez portal www.zrzutka.pl/zccpzk możemy dopomóc Oli i jej Rodzinie, osobie, którą dotknęła tragedia, którą znaliśmy osobiście jako uczennicę naszej szkoły.

Dzięki Waszej hojności z pieniędzy, które pozostały po finale 2019 zakupiono w późniejszym terminie niezbędne meble dla potrzebującej dziewczynki (podziękowania dla Pani Doroty Pierek za pomoc) oraz nowe okulary dla Pani Doroty, której pomagaliśmy w 2017 roku. Kwota, która nadal znajduje się w skarbonce również zostanie przekazana na konto zrzutki.

"Pozdrawiam wszystkich szlachetnie", jak mówi się w gronie wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Pamiętajmy, że każdy drobny gest przekłada się na realizację większego, dobrego celu, a zatem - do dzieła! Podtrzymujmy tradycję Chrobrego - razem naprawdę możemy więcej!

Anna Magiera

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ