Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły na debatę przedwyborczą, która odbędzie się między Katarzyną Kamińską z klasy 2b oraz Anną Kaźmierczyk z klasy 2d, w najbliższą środę ( 19.10.2011r.), o godzinie 14.20  w szkolnej auli. Kandydatki na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, odpowiadać będą na pytania dotyczące dotychczasowej działalności samorządowej oraz przedstawią swoje propozycje zmian lub kontynuacji dotychczasowych przedsięwzięć uczniów naszej szkoły. Kontrkandydatki będą udzielać odpowiedzi na pytania publiczności, a debatę zakończy, miejmy nadzieję, owocna ich dyskusja :)

Jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wyborach, które odbędą się w naszej szkole już w najbliższy czwartek ( 20.10.2011r.). Głosować będzie można na pierwszym piętrze, w godzinach od 8.45 do 14.20.

Zapraszamy!!!

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ