Drodzy Chrobrzacy, dnia 17.11.2011r. (czwartek), kolejny raz w naszej szkole, SU przeprowadzi akcję charytatywną  „Wrzuć zakrętkę!”. W tym dniu na 3. godzinie lekcyjnej przedstawiciele mogą przynosić do sali 26 zebrane przez swoją klasę plastikowe zakrętki. Dzięki uprzejmości władz szkoły klasa, która zbierze największą liczbę zakrętek, otrzyma dzień bez pytania.

Kolejne edycje akcji będą wznawiane, a na co dzień, bezużyteczne dla nas zakrętki wrzucajmy do pudła pod tablicą SU.

W tym roku pomagamy Mateuszowi Drozdowiczowi, chłopakowi choremu na mukowiscydozę- bardzo ciężką i wyniszczającą organizm chorobę genetyczną. Aby normalnie funkcjonować, potrzebuje on kamizelki oscylacyjnej, która, zamiast bolesnych drenaży, umożliwi bezproblemowe i szybkie oczyszczanie jego dróg oddechowych. Koszt takiego sprzętu to prawie 30 000 złotych. Z PFRON otrzymał on około 60% pieniędzy, a kilka firm zgodziło się dofinansować pozostałe 40% za uzbieranie określonej liczby plastikowych zakrętek.

W tamtym roku akcja zakończyła się imponującym wynikiem 7077 zakrętek. Czy pobijemy ubiegłoroczny wynik? Zapraszamy wszystkich Chrobrzaków do udziału w akcji!

Liczymy na Was!

Mati

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ