Samorząd Uczniowski informuje , że Europejskie Forum Młodzieży zaprasza uczniów Chrobrego wraz z opiekunami do udziału w obozie szkoleniowym : „EuroWeek- Szkoła Liderów”. Obozy odbędą się w górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej  - Długopole Dolne w Ośrodku Wczasowym „ Silesia” lub Długopole Zdrój w Ośrodku Wczasowym „Aleksander” w następujących terminach:

1) W czerwcu 24-28
2) W sierpniu 1-5, 5-9, 13-17, 17-21, 20-24, 21-25, 25-29
3) We wrześniu 3-7, 12-16 ….

Program obejmuje 4 bloki tematyczne : „ Praca w grupie”, „Kierowanie”, „Praca” i „Europa”. Do 50% zajęć będzie prowadzona w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy EFM z Wielkiej Brytani, Francji,  Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii i Turcji.

Wkład uczestnika w projekt wynosi 295zł, a listy zgłoszeniowe należy przesłać najpóźniej trzy dni przed obozem.

W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w obozie szkoleniowym „EuroWeek – Szkoła Liderów”, można skontaktować się – Katarzyna Rynnik- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 532-676-206 lub Adam Jaśnikowski, tel. 608-320-983, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską, zatem więcej informacji można znaleźć na stronie : www.efm.org.pl i stronie ośrodka wypoczynkowego : www.hotelsilesia.com.pl

Katarzyna Pabich

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ