Nazywam się Olga Ostromecka, jestem uczennicą klasy 2d. Chciałabym zachęcić wszystkich członków naszej szkoły do głosowania na mnie w najbliższych wyborach na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, które odbędą się 29 października.

Głównym założeniem mojego programu jest urozmaicenie szarej szkolnej rzeczywistości poprzez imprezy sportowe i kulturalne. Postanowiłam, że nie będę obiecywać rzeczy niemożliwych, w końcu szkoła zawsze pozostanie szkołą! Poza tym budżet szkoły jest ograniczony. Mam nadzieję jednak, że uda mi się wprowadzić w życie parę ciekawych inicjatyw. Z nowości czekają obchody Międzynarodowego Dnia Tańca, Dzień Świra, Bal Bożonarodzeniowy, dużo muzyki i akcji integrujących poszczególne klasy. Jeśli koszta na to pozwolą, chciałabym zakupić odświeżacze powietrza do niektórych klas i szatnii w ramach programu „Świeża Szkoła”. Poniżej zamieszczam ramowy program działań SU na najbliższy rok.

Serdecznie zapraszam do głosowania na mnie w wyborach i czynnego brania udziału w mojej kampanii wyborczej!

Olga Ostromecka

Ramowy plan wydarzeń*:

Listopad: Słodkie Andrzejki,

Grudzień: Mikołajki, Bal Bożonarodzeniowy, Koncert Wigilijny + Jasełka w realiach XXIw.,

Styczeń: międzyklasowy turniej dziewcząt i chłopców w piłkę siatkową, Dzień świra! (czyli zamiana klas, humaniści na mat fizie!)

Luty : Ostatki (przebrania tamatyczne), międzyklasowy turniej dziewcząt i chłopców w piłkę koszykową, Koncert Międzypokoleniowy – nauczycieli i uczniów.

Marzec: Karaoke na przywołanie wiosny i wiosenny koncert chóru, Dni Amerykańskie, Dni Otwarte.

Kwiecień: międzyklasowy turniej chłopców (ewent. dziewcząt) w piłkę nożną na Orliku, obchody międzynarodowego Dnia Tańca

Maj: Dni Europejskie z Konkursem Piosenki Angielskiej dla uczniów,

Czerwiec: Akcja „Zostaw po sobie swój ślad w szkole!”.

*Plan ten nie obejmuje akcji charytatywnych i niektórych szkolnych wydarzeń. Aby zobaczyć szczegółowy harmonogram, zapraszam do mnie osobiście w przyszłym tygodniu.

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ