MASZ WYBÓR – Kandydatura ADRIANNY NICIAK na przewodniczącą.Witam wszystkich, mam na imię Adrianna Niciak, jestem uczennicą klasy IIa. Możecie mnie kojarzyć z takich imprez szkolnych jak dni otwarte: (http://www.chrobry1lo.pl/chrobry/index.php?option=com_content&view=article&id=294:dzie-otwartych-drzwi&catid=5:aktualnoci&Itemid=29 ), gdzie byłam autorką przedstawienia pt: „Szkoła inna niż wszystkie”. Oczywiście z tegorocznych otrzęsin, które organizowałam wraz z moją wspaniałą klasą a także, z udziału w projekcje pt: „SZKOŁA DIALOGU” (http://www.chrobry1lo.pl/chrobry/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=41&Itemid=63 ). Jak widać działam od roku czynnie w życiu szkoły i naprawdę wiem ile trzeba włożyć w to pracy. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego że jedno przedstawienie to jakiś miesiąc przygotowań. I tylko ja wśród kandydatów sprawdziłam to na własnej skórze. W końcu jestem z klasy matematycznej, więc patrzę na świat realistycznie, a nie marzycielsko, w moim programie zawarłam tylko rzeczy, które jako przewodnicząca byłabym w stanie załatwić.

Pierwsza sprawa to uśmiech w stronę sportowców – załatwię PIŁKI. Chociaż nie ćwiczę na w-f to mam kilka pomysłów jak je zorganizować.

 

Następnie uśmiech nie tylko w stronę łasuchów, ale także uczniów mieszkających poza Piotrkowem, którzy późno wracają do domu. To dla was załatwiłam 20% zniżki w SKYY PUBIE. Godziny ustalimy na pierwszym zebraniu samorządu uczniowskiego.

 

Oczywiście wysyłam uśmiech dla naszych wspaniałych nauczycieli: zorganizuję konkurs na najlepszego nauczyciela: nagrody w kategorii: - najtrudniejszy sprawdzian, -pogromca ściąg, -najśmieszniejsza lekcja i tak dalej :)

Kolejny gest w stronę humanistów i artystów: kontynuacja współpracy z ODA- organizacja wystaw, wieczorków recytatorskich, spotkanie z Krystyną Wieczorek: autorką serii powieści pt: „Młyn na Stawkach”, lub pisarką wierszy, warsztaty teatralne albo fotograficzne.

 

Specjalny uśmiech dla wszystkich - organizacja FLASH MOBÓW.

 

Dla dyrektora przygotuję jego własne osobiste święto, ale to niech jeszcze pozostanie tajemnicą :).

 

Dla przyszłych lekarzy: zorganizuję dzień zdrowia. Oczywiście zaprosimy do siebie kilku lekarzy, by opowiedzieli nam o swoim zawodzie.

I dla przyszytych weterynarzy: dzień psów. Rok temu odwiedziły nas Kocie Mamy, więc teraz pora na dzień dla najlepszego przyjaciela człowieka.

 

Dla Historyków: W kwietniu zorganizuję dzień rzymski. Przy okazji zaproszę prawnika, który opowie nam o tym co pozostało w naszym prawie jeszcze ze starożytności i przedstawi kilka historycznych i prawnych ciekawostek.

ORAZ: album rocznika 2012 zawierający zdjęcia wszystkich uczniów i nauczycieli i krótki opis stworzony przez ich samych.


Chyba nie muszę wspominać o świętach okolicznościowych takich jak Haloween, Walentynki i tak dalej…

 


Oczywiście w sprawie najważniejszych decyzji przeprowadzę referendum, jak w prawdziwej demokratycznej szkole.

 

W moim programie na ma nic napisanego drobnym druczkiem. Jestem gotowa zrobić dla szkoły dużo by żyło się nam wspólnie lepiej.

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ