Osoby interesujące się fotografią z pewnością zainteresuje wystawa "Picture of the Year", która zostanie zainaugurowana w naszej szkole w najbliższy piątek, 30 listopada.

Wystawa fotografii POTY (Picture Of The Year) to objazdowa wystawa najlepszych fotografii z Wikimedia Commons, centralnego zbioru fotografii, z którego korzysta m.in. 280 wersji językowych Wikipedii, wyłonionych w międzynarodowym konkursie. Wystawę organizuje i sponsoruje Stowarzyszenie Wikimedia Polska, które wspiera i promuję m.in. Polską Wikipedię.

Pierwszy raz wystawa będzie gościć w naszym mieście, i to od razu w naszej szkole! Rozpoczęcie będzie połączone z krótkim, jednogodzinnym wykładem dr hab. Tomasza Ganicza, prezesa Stow. Wikimedia Polska.

Chrobrzacy, jak również chętne osoby z innych szkół będą mogli oglądać wystawę w naszym liceum w terminie 3.12 – 21.12. 2012r.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie pytania można kierować do inicjatora wystawy Patryka Matyjaszczyka lub opiekunki SU p. Agnieszki Maszczyk.

Więcej informacji: http://pl.wikimedia.org/wiki/Wystawa_fotografii_POTY

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ