W odróżnieniu do lat poprzednich, z okazji Andrzejek (30.11. 2012r.), Chrobrzacy z klas pierwszych i drugich przygotowali kiermasz domowych wypieków, aby osłodzić ten nietypowy dzień. Już od rana całe pierwsze piętro zastawione zostało stołami, na których piętrzyły się zmyślne wypieki naszych uczniów, złożone głównie ze smakowitych babeczek oraz ciast i ciasteczek, które w czasie wszystkich pięciu przerw oblegały tłumy spragnionych słodyczy osób. Jednak głównym celem tego kiermaszu była zbiórka pieniędzy ze sprzedaży ciastek na odświeżacze powietrza, które mają poprawić zapach naszej szkoły na piękny i pachnący :). Rekord w sprzedaży swoich wypieków osiągnęła klasa 1d. Mimo ich szokującego wyniku, serdecznie pragniemy podziękować wszystkim klasom za ogromne zaangażowanie w ,,słodką imprezę andrzejkową" :).
Dodatkową atrakcją całego przedsięwzięcia była możliwość wylosowania tzw. całodniowego bonu na niepytanie przy zakupie jednego wypieku od każdej klasy. Walka o kupony była naprawdę zawzięta! Lista wygranych osób z uwzględnieniem daty wybranego dnia niepytania, zostanie powieszona w pokoju nauczycielskim, jak też na tablicy samorządowej.
Wszystkim szczęśliwcom gratulujemy i mamy nadzieję, że andrzejkowe słodkości przypadły każdemu do gustu! ;)

Gabriela Grelowska

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ