Dzięki pieniądzom zebranym w ramach kiermaszu andrzejkowego, Samorząd Uczniowski zakupił, zgodnie z obietnicą, odświeżacze powietrza. Pojawiły się one w szkole już przed świętami Bożego Narodzenia. Wzbudziły one wśród uczniów różnorodne reakcje. Wśród niektórych wywołały tak wielki entuzjazm, że podczas jednej przerwy wypsikali połowę, ale rozumiem ich radość, bo mnie samej bardzo się te psikające maszynki podobają. Inni uczniowie zauważyli, że w klasie u Pana Łągwy ładnie pachnie i pogratulowali mi udanego zakupu. Większość uczniów jednak była zdziwiona, gdy zobaczyli niezidentyfikowane białe obiekty ze światełkiem. Nie dziwię się – gdybym nie angażowała się w tę akcję, również bym nie wiedziała o co chodzi, ponieważ z powodu problemów technicznych od miesiąca na stronie internetowej ani w szkole nie pojawiły się odpowiednie informacje. Jednak jak to się mówi – lepiej późno, niż wcale 

Zaznaczam, że Samorząd Uczniowski zakupił 9 odświeżaczy powietrza, który znalazły się m.in. w szatnii męskiej i damskiej przy sali gimnastycznej oraz na niej samej, w siłownii, klasie nr 5, nr 20, przy pracowniach Pani Karzewnik i Pani Fogiel. Jeśli z odświeżaczy cokolwiek zostało, proszę bardzo o szanowanie pracy samorządu i… naszych pieniędzy – pieniędzy wszystkich uczniów. W końcu chyba wszyscy chcemy, żeby w naszej szkole pachniało ładniej, prawda?

Przepraszam również za tak późną informację na stronie internetowej, ponieważ z pewnością gdyby notka została opublikowana wcześniej, odświeżacze nie wzbudziłyby tyle skrajnych emocji: od radości psikania na lewo i prawo oraz przenoszenia sprzętu z miejsca na miejsce, aż po kompletny brak spostrzegawczości.

Na koniec dziękuję również szczególnie Kornelowi Fladze za pomoc w zakupie odświeżaczy!

 Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego,

Olga Ostromecka

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ