Jak już wiecie, w poniedziałek 28 go stycznia w naszej szkole rozpoczęła się akcja „Buty”, tak więc apelujemy: ZMIENIAJMY OBUWIE! Sprawa jest poważna… Grono pedagogiczne wraz z nami – Samorządem Uczniowskim, wprowadza do szkoły reformy. Kozaczki na obcasach i trapery odchodzą w przeszłość. Od dzisiaj wszyscy nosimy trampeczki!

Powody są oczywiste: po pierwsze, warunki pogodowe połączone z niezmienianiem obuwia powodują niebezpieczeństwo – śliskie powierzchnie, a jak wiecie niefajnie jest się przewrócić na naszych stromych schodach… Co więcej brązowa ciapa na najniższej kondygnacji szkoły nie wygląda zbyt estetycznie. Dodatkowo pragniemy również przypomnieć, że według regulaminu szkoły, każdy uczeń jest ZOBOWIĄZANY do zmiany obuwia… Ale to tyko takie przypomnienie! (: Nie będziemy również wspominać tutaj o nieświeżych skarpetach!

Akcja "Buty" łączy się także z konkursem prowadzonym i nadzorowanym przez SU: do końca roku szkolnego sekcja porządkowa będzie wyrywkowo sprawdzała procentowy udział osób w zmienionych butach w poszczególnych klasach. W każdym miesiącu klasa, która uzyska najwyższy procent otrzyma dzień niepytania (drugie miejsce - 2 godziny, natomiast trzecie miejsce - 1 godzinę)! Podsumowując – poprzez zmianę bucików możecie wygrać dni niepytania!Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ