Dnia 6 września (piątek) odbędzie się huczne rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014! W ten przyjemny sposób pierwsze klasy rozpoczną otrzęsiny, a tegoroczni maturzyści rozpoczną przygotowania do egzaminu dojrzałości i wezmą udział w akcji „Zostaw po sobie swój ślad w szkole”. Grill ten będzie także uwieńczeniem akcji ekologicznej, w której braliśmy udział przez cały zeszły rok szkolny.

Każda klasa ma stawić się według grafiku poniżej na szkolnym dziedzińcu. Będą znajdować się tam odpowiednie stanowiska. Klasy pod opieką nauczycieli udają się do stanowiska gastronomicznego, gdzie będą czekać wcześniej przygotowane przekąski. Uczniowie klas trzecich wcześniej udają się do stanowiska akcji „Zostaw po sobie swój ślad w szkole”. Tam każdy uczeń odbije swoją dłoń na specjalnym płótnie. Obraz utworzony z odcisków naszych dłoni zawiśnie na korytarzu Chrobrego.

Oto proponowany plan imprezy szkolnej, który być może nieco ulegnie korekcie:

1. 1a, 2a, 3a – 2 godzina lekcyjna
2. 1b, 2b, 3b – 3 godzina lekcyjna
3. 1c, 2c, 3c – 4 godzina lekcyjna
4. 1d, 2d, 3d – 5 godzina lekcyjna
5. 1e, 2e, 3e – 6 godzina lekcyjna
6. 1f, 2f, 3f – 7 godzina lekcyjna

Uwaga! Pozostałe lekcje odbywają się zgodnie z planem!

Każda klasa jest zobowiązana dostarczyć do stanowiska gastronomicznego do godziny 9.00 (1a, 2a i 3a najpóźniej do godziny 8.30!!!) pokrojone kiełbaski i chleb w podpisanym opakowaniu oraz tekturowe tacki i widelce. Jeśli klasa ma życzenie, może przygotować we własnym zakresie sałatki, napoje itp.

Życzymy wszystkim miłej zabawy!

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ