Po wspaniałym doświadczeniu „Szlachetnej Paczki” w 2012 roku, pragnę ponownie zaprosić społeczność Chrobrego do mądrego pomagania, tym, którzy naszej pomocy potrzebują. W połowie listopada zostanie ogłoszona w internecie lista rodzin z naszego regionu, gdzie ubóstwo i bieda to chleb codzienny, gdzie każda złotówka jest na wagę złota i symboliczny gest ze strony każdego z nas może sprawić, że w kilku sercach zapanuje radość i nadzieja na piękne święta Bożego Narodzenia...

Dla przypomnienia: w grudniu 2012 obdarowaliśmy dwie rodziny, za kwotę 2056,51 zł zakupione zostały dla nich lodówka, pralka, zimowe buty i inne potrzebne rzeczy, a dzięki hojności uczniów i pracowników naszej szkoły 30 kartonowych pudeł zostało wypełnionych artykułami spożywczymi, pomocami szkolnymi, odzieżą, zabawkami i środkami czyszczącymi, które dodatkowo przynieśliśmy do szkoły, sześcioro dzieci dostało piękne prezenty pod choinkę, ktoś dał nawet łóżko piętrowe, a inna osoba – biurko.

Powtórzmy to! Dla większości z nas 2 zł to cena batonika, którego raz nie zjemy, a jeśli każdy wpłaci taką kwotę, będziemy znów mogli kogoś uszczęśliwić.  Jeśli ktoś nie ma 2 zł, a chce pomóc – każdy grosz będzie się liczył. Jeśli ktoś może i zechce, niech podaruje więcej.

Bądźmy gotowi zostać bohaterami i w tym roku!

Anna Magiera

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ