Kochani! W sobotę około godziny 9.30 przekazaliśmy naszą „paczkę” do piotrkowskiego magazynu i w południe dotarła ona do wybranej przez nas rodziny. Udało nam się przygotować piękny prezent: 26 kartonów wypełnionych żywnością, kosmetykami, odzieżą, środkami czystości, bony do wykorzystania w czasie przedświątecznych zakupów w Kauflandzie, pralka (dojechała pod wskazany adres już we czwartek 5.XII.) – według relacji wolontariuszki pośredniczącej między nami a rodziną pani Anny i pana Sylwestra wynik naszych działań przeszedł najśmielsze oczekiwania tych, których zdecydowaliśmy się obdarować :) Cytat z smsa: „Jesteście wspaniali!”

W dodatku jeszcze w piątek rano dotarły do mnie pieniądze zebrane przez klasę 1e i dołożyliśmy je do zakupu pralki dla samotnej matki z 6 dzieci (odeszła ona od męża alkoholika, stosującego przemoc wobec niej i dzieci...), która do tej pory pożyczała pralkę od sąsiadki... Dostała też od nas bony do Kauflandu na 40 zł (świadkami przygotowywania tego prezentu są uczniowie klasy 2e) – najmłodsze dziecko ma zaledwie rok, a pampersy są strasznie drogie.

To cudowne, że ludzie z naszej szkoły mają dobre, współczujące serca, że potrafimy się zmobilizować. Choć całego świata na raz nie uratujemy, obudziliśmy radość i nadzieję w sercach kilku kolejnych osób.

Dziękuję serdecznie wszystkim!!!

Anna Magiera

Każdy może otrzymać relację z dostarczenia paczki oraz imienne certyfikaty, aby mógł poczuć, ile radości sprawił członkom rodziny nasz prezent :

www.szlachetnapaczka.pl/panel-uzytkownika/action,login,fid,enc_NDQxOTA=.html

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ