Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Cała paczka składająca się z 27 prezentów sprawiła rodzinie niesamowitą radość. Rodzina ogromnie ucieszyła się z pralki, która ułatwi im codzienne życie. Pani Ania nie ukrywała wzruszenia. Ponadto z zachwytem oglądała wybrane dla niej kozaki, ciepłe skarpety i perfumy. Pana Sylwestra ucieszyły najbardziej produkty spożywcze (w tym mąka). Mówił, że będzie mógł piec dla rodziny ciasto. Buty pozwolą na spokojne przetrwanie zimy. Dawid oszalał na punkcie paczki przygotowanej specjalnie dla niego, w której znajdowały się wszelkie prezenty związane z Spidermenem. Jarek ucieszył się z butów zimowych, ciepłego polara i mp3. Izę najbardziej ucieszyły brązowe botki i spódnica. Otrzymana żywność i środki czystości posłużą na długi czas. Rodzina była bardzo wzruszona i stwierdziła, że zawsze los nie był dla nich łaskawy, a jednak ten rok jest szczęśliwy dzięki ludziom, którzy im pomogli i okazali swoje serce.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałam serdecznie podziękować za wyśmienitą współpracę i czas jaki został poświęcony na przygotowanie paczki. Zaangażowanie i serce włożone w paczkę stworzoną dla tej rodziny przechodzi najśmielsze wyobrażenie i jest dowodem na to, że jest tylu dobrych ludzi, którzy chcą sprawiać by inni czuli się wyjątkowi i kochani. Składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych miłością i życzliwością. Dziękuję z całego serca.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzina była bardzo wzruszona przygotowaną dla nich paczką. Nie spodziewali się, że ktoś może przygotować dla nich tak wielką niespodziankę. Rodzina bardzo dziękuje ludziom dobrego serca, którzy poświęcili swój czas i środki, by sprawić, żeby ich codzienność była trochę lżejsza. Rodzina przygotowała kartkę świąteczną dla Darczyńcy, w której umieściła życzenia i podziękowania.

Anna Magiera

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ