19 LISTOPADA – SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W AULI (GODZ. 8.55)
24 LISTOPADA – WYBIERAMY RODZINĘ
12 GRUDNIA – FINAŁ SZKOLNEJ AKCJI
13 GRUDNIA – NASZE PACZKI TRAFIAJĄ DO WYBRANEJ RODZINY

Pamiętacie przełom listopada i grudnia 2012 roku? Po raz pierwszy wtedy społeczność naszej szkoły zaangażowała się w akcję „Szlachetnej Paczki” pomagając dwóm potrzebującym wsparcia rodzinom, rok później podarowaliśmy spokojne święta kolejnej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie hojność i otwarte serca uczniów i pracowników naszej szkoły…

W tym roku również zapraszam wszystkich do udzielenia pomocy komuś, kto z całą pewnością jej potrzebuje. Ludzie, którzy z powodów zdrowotnych nie mogą podjąć pracy zawodowej, a mają na utrzymaniu kilkuosobową rodzinę, samotne matki gromadki dzieci, osoby starsze, którym skromna emerytura nie wystarcza na zrobienie podstawowych zakupów – to ludzie, którym możemy dać piękny prezent.

Jaki jest plan działania? W najbliższą środę odbędzie się spotkanie z samorządami wszystkich klas (godzina 8.55 w auli), po weekendzie wybierzemy tych, dla których przygotujemy „paczkę” (do tej pory nasze „paczki” były imponujące – 20 kartonów wypełnionych tym, co potrzebne do normalnego funkcjonowania), 13 grudnia zawieziemy nasz prezent do piotrkowskiego magazynu Szlachetnej Paczki i zostanie on dostarczony do wybranej przez Chrobrego rodziny. Wspólnie możemy bardzo wiele.

Anna Magiera

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ