Jak wszystkim wiadomo, w naszej szkole panuje fenomen Krzysztofa Krawczyka. W dniu 10 grudnia, dzięki wspaniałemu pomysłowi naszego Samorządu Uczniowskiego, na przerwie, przed piątą godziną lekcyjną zostały odśpiewane utwory tego wybitnego artysty. Największą popularnością cieszyła się piosenka „Mój przyjacielu”, przy której wszyscy uczniowie świetnie się bawili, tańcząc oraz śpiewając.

Mamy nadzieję, że w naszej szkole pojawi się więcej podobnych akcji, związanych również z innymi artystami. Zapraszamy do wspólnej zabawy i czekamy na propozycje waszych idoli!

Aleksandra Cholewa

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ