Dnia 23 kwietnia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego odbyły się dni otwarte. Już od godz. 9.00 Chrobrzacy czekali na swoich młodszych znajomych, aby pokazać im swoje liceum.

Na początek pan dyrektor Henryk Michalski przywitał gimnazjalistów i przedstawił przyszłym licealistom zasady rekrutacji oraz ofertę edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. A później się zaczęło... Od głębokiego Hadesu aż po samo sklepienie auli, młodzi ludzie mogli zapoznać się z mnóstwem atrakcji przygotowanych przez społeczność Naszej Szkoły. Poniższe zdjęcia(autorstwa Gosi Mielczarek), choć w niewielkim stopniu, ale jednak, przybliżą atmosferę "Otwartych Drzwi" w I LO.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za poświęcony czas na przygotowanie i organizację dnia "Otwartych Drzwi”, a Samorządowi Uczniowskiemu za oprowadzanie młodzieży i przybliżanie klimatu i specyfiki „Chrobrego”. Jeżeli nie chcecie żałować swojej decyzji dotyczącej wyboru liceum, wybierzcie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ