30 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole kiermasz andrzejkowy. Kolorowe stoiska uczniów stworzyły wesoły jarmark. Wyborne przysmaki przygotowane przez uczniów czekały już od pierwszej przerwy na wygłodniałych żaków i nauczycieli. Społeczność naszego liceum bardzo aktywnie i kreatywnie włączyła się w dzisiejszą imprezę. Szkolny korytarz wypełniony był gwarem i panował na nim duży ścisk. Uczniowie zaś, poza znakomitym jedzeniem, przygotowali również tradycyjne wróżby andrzejkowe, z których to chętni mogli poznać swoją przyszłość;)

Warto również pamiętać, że zebrane na kiermaszu pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie świątecznej akcji "Szlachetna Paczka" oraz na cele Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy Wam Kochani!!!

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ