22 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły, z szerokimi uśmiechami na ustach, pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu I Liceum przez chór pod kierunkiem Julii Heinzel . Następnie głos zabrał pan dyrektor Henryk Michalski, który przypomniał największe sukcesy naukowo-sportowe naszych uczniów, pogratulował wszystkim nagrodzonym oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji. Później Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Julia Kafar, podziękowała młodzieży za jej zaangażowanie i kreatywność w pracach tego uczniowskiego gremium.

Ostatnim punktem akademii było rozdanie, przez pana dyrektora i wychowawców klas, nagród dla ponad 120 uczniów klas pierwszych oraz drugich. Po nim wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, aby otrzymać od wychowawców swoje świadectwa, a po tym wszystkim rozpocząć długo wyczekiwane wakacje.

Na czas wakacji życzymy Wam wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku!!!

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ