Kochani dobrzy ludzie z Chrobrego!

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, ponad tydzień po finale Szlachetnej Paczki w naszej szkole i całej Polsce, pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w mądrą pomoc Pani Marii i Panu Adamowi. Udało nam się uzbierać wystarczającą kwotę, by kupić dla nich trzy tony węgla o dobrej jakości, ciepłą odzież, wymarzone prezenty, żywność i środki czystości. Większość uczniów i pracowników naszej szkoły dołożyło się do skarbonki, niektórzy poświęcili również swój czas, by współuczestniczyć w zakupach, pakowaniu paczek, a nawet przewiezieniu ich w sobotę 8.12. do magazynu przy ul. Słowackiego. Co więcej, możemy również pomóc wyremontować dach i sufit w domu Pana Bogusława, którego darczyńcy niestety nie zdołali spełnić tej potrzeby.

A zatem, z życzeniami spokojnych, radosnych Świąt pozdrawiam wszystkich szlachetnie i serdecznie oraz z nadzieją, że za rok znów uda nam się naprawić odrobinę świata.

Anna Magiera

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ