Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszego ucznia klasy 3e Bartłomieja Szymczyka, który po raz kolejny zakwalifikował się do III – ostatniego Etapu 69 Olimpiady Chemicznej organizowanego przez Komitet Główny w Warszawie. Bartek zakwalifikował się również do etapu finałowego Konkursu Chemicznego dla Uczniów Szkół Średnich organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Poznańskiego.

18 marca odbędzie się finałowy etap Olimpiady Wiedzy Chemicznej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagielińskiego w Krakowie z udziałem naszych uczniów: Anny Winiarskiej klasa 2e, Macieja Pietrzyka 3b i Bartłomiej Szymczyka 3e. Serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w finałach.

Ewa Suska

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ