Dnia 19 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się mecz, w którym na przeciwko siebie stanęli uczniowie naszego liceum, uczęszczający do klasy IIb (zwycięzcy zeszłorocznego międzyklasowego turnieju siatkówki) oraz nauczyciele w składzie: pan dyrektor Henryk Michalski, pan wicedyrektor Konrad Chęciński, pan Tomasz Grynkiewicz, pani Dorota Danielak, pan Adrian Mogiła oraz ksiądz Bartosz Kornatowski.

Uczniowie innych klas chętnie przybyli dopingować swoich faworytów.

Od samego początku zapowiadała się zacięta rywalizacja, w której każdy punkt będzie znaczący. Na początku przewagę pokazali uczniowie, którym jednak nauczyciele szybko dorównali I przejęli prowadzenie wygrywając pierwszego seta. W drugim secie przez dłuższy czas gra toczyła się "punkt za punkt", jednak, nauczyciele zwycięsko zakończyli całe spotkanie 2:0.

Obu drużynom gratulujemy świetnej gry I dziękujemy za wspaniałe spotkanie :)