9 marca 2017 roku w ramach obchodów 800 lecia Piotrkowa Trybunalskiego odbył się pierwszy etap "Wielkiego testu z wiedzy o 800 - letnim Piotrkowie Trybunalskim 1217 - 2017".

Do tej części zawodów przystąpiła grupa trzydziestu uczniów naszej szkoły, oraz kilkunastu mieszkańców trybunalskiego grodu. W Muzeum I LO zawodnicy, w ciągu 40 minut, musieli poradzić sobie z trzydziestoma pytaniami dotyczącymi historii, geografii, topografii i architektury naszego miasta. Wyniki testu już wkrótce. Najlepsi uczestnicy  zostaną zaproszeni na Wielki Finał Testu, który odbędzie się 5 kwietnia 2017 roku!

Samorząd Uczniowski

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ