Nasi uczniowie kontynuują tradycje I liceum w znajomości kultury i historii misji afrykańskich. Etap szkolny Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki (MOZA) odbył się 5 grudnia 2011 roku. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się Aleksandra Bugajska i Aleksandra Szulc, obie z klasy 3E. Etap wojewódzki odbył się w Łodzi 5 marca. Od wczoraj (2 kwietnia) te same dwie uczennice będą reprezentowały naszą szkołę i województwo w finale olimpiady. To jedyne finalistki MOZA z naszego województwa. Kontynuują one dokonania naszych uczniów z zeszłego roku (Justyna Kacperczyk i Agnieszka Spasińska), które także znalazły się w finale olimpiady. Gratulując, życzymy podobnych sukcesów, jak w zeszłym roku (trzecie miejsce). Etap finałowy zaplanowano w dniach 18-19 kwietnia. Trzymamy kciuki!

Romuald Domagała SJ

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ