12 grudnia 2013r., w auli naszego Liceum rozstrzygnięto III edycję konkursu „Moje drzewo genealogiczne”. Jury po ocenie 72 prac, które wpłynęły do tegorocznej edycji, przyznało 24 wyróżnienia oraz siedem nagród.

Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowanie swojego talentu poprzez projekcję zebranych materiałów, popularyzowanie idei rozbudzania zainteresowań historią własnej rodziny oraz uświadomienie rodzinnej genealogii.

Zwyciężczynią III edycji konkursu została Karolina Westrych, uczennica naszej szkoły. Zdaniem jury, to ona przygotowała najlepsze drzewo spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Drugie miejsce i trzecie miejsce zajęli uczniowie z 3 LO.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Marysia Rutkowska.

film: Emil Książczak

{youtube}KRmRsMq7lpg{/youtube}

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ