27 października odbyły się drużynowe zawody pływackie o tytuł Mistrza Miasta. Kontynuując bardzo dobre wyniki z poprzednich lat obie sztafety, chłopców i dziewczyn zajęły pierwsze miejsca, zyskując tym samym możliwość startowania w eliminacjach wojewódzkich.

Sztafeta dziewczyn w składzie : Ada Traczyk IB, Ola Teodorczyk IIIA, Zuzia Olejnik IIID, Kinga Łukasińska IIIA, Ola Mazerant IIA, Iga Gajda IIA, Kasia Pabich IIB, Marta Matyja IIE, Ania Grudzień IIIA, Michaela Krawiec IB, uzyskała czas  5,50 zostawiając konkurentki daleko w tyle.

Chłopcy (Amadeusz Małagowski IIIB, Karol Skrobek III D, Igor Węglarski IIB, Kornel Flaga IA, Michał Pietrusiewicz IB, Robert Robaszek IIA, Kuba Alama IIIA, Kacper Kabza IIIC, Wiktor Stachera IA, Adrian Tronowski ID) wywalczyli czas 4,52 nie dając szans innym sztafetom.

W podzięce za przygotowanie uczniów do zawodów, prof. A. Mogiła został wrzucony do wody. : ) Liczymy, że kolejne lata również przyniosą złote medale dla uczniów ILO. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i medalowe miejsca 15 listopada na zawodach wojewódzkich.