Zaduszki poetyckie

program wieczoru poetycko – muzycznego

 

Zegarmistrz światła T. Woźniak śpiew Agnieszka Kulbat klasa 1b

narracja Joanna Sobczyk klasa 3e

W listopadzie E. Szelburg – Zarembina recytacja Katarzyna Kołtonik klasa 3f

Jesień E. Stachura recytacja Aleksandra Cieśliczka klasa 3e

narracja

Zamiast E. Geppert śpiew Eliza Bogusławska klasa 1a, Joanna Dobrowolska klasa 1a

narracja

Nikt nie krzyczy K. Wierzyński recytacja Izabela Sęk klasa 1a

Bal M. Rodowicz śpiew Agnieszka Kędziora klasa 3e

Zawsze kiedy chcę żyć H. Poświatowska recytacja Aleksandra Cieśliczka klasa 3e

Kocham cię życie E. Geppert śpiew Kinga Chruścik klasa 3d

narracja

Kiedy po długim życiu Cz. Miłosz recytacja Karolina Druszcz klasa 3f

Czas na mnie T. Różewicz recytacja Dominika Wieczorek klasa 3e

Most L. Staff recytacja Katarzyna Białowąs klasa 3f

Do stracenia Normalsi śpiew Agnieszka Kulbat klasa 1b

nararcja

Tak mało powiedziałem Cz. Miłosz recytacja Karolina Westrych klasa 1e

Puste miejsca A. Kamieńska recytacja Katarzyna Przybył klasa 1b

Żal ks. Jan Twardowski recytacja Katarzyna Kołtonik klasa 3f

Panie M. Bajor śpiew ks. Tomasz Estkowski

narracja

Jawa R. Rynkowski śpiew Adrianna Filipek klasa 1a

O nieobecnych ks.J. Twardowski recytacja Karolina Druszcz klasa 3f

Ocalić od zapomnienia M. Grechuta śpiew Patrycja Karpińska klasa 2c

Piosenka dla zmarłej J. Iwaszkiewicz recytacja Katarzyna Przybył lklasa 1b

Kiedy umrę kochanie J. Radek śpiew Dominika Włóka klasa 1e

Wierzę w świętych obcowanie J. Szczawiński recytacja Dominika Wieczorek klasa 3e

Dłoń N. Kukulska śpiew Klaudia Orłowska klasa 3e

narracja

A może E. Bryll recytacja Izabela Sęk klasa 1a

Drogiej pamięci W. Słobodnik recytacja Katarzyna Białowąs klasa 3f

Ważne są tylko te dni.... M. Grechuta śpiew Dominik Mironiuk klasa 2a

Psalm mojej nadziei Rubik śpiew Marta Para i ks. Tomasz Estkowski

Czym jest śmierć H. Poświatowska recytacja Karolina Westrych klasa 1e

Człowieczy los A. German śpiew Adrianna Budzisz klasa 2c

 

organizatorzy Iwona Drobczuk – Zwolińska, Bogumiła Matyszewska, ks. Tomasz Estkowski

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

BIOLOGIA CHROBRY

PLANETARIUM

SZUKAJ