Ten rok szkolny obfitował w wiele sukcesów matematycznych. Nasi uczniowie osiągali wspaniałe wyniki w następujących konkursach:

1. Náboj 2016

Laureaci (konkurs drużynowy):

Seniorzy: 3. miejsce w Krakowie, 9. w Polsce, 11. na świecie :
Mateusz Kaczmarek (III), Jan Kociniak (II), Adrian Kucharczuk (III), Tomasz Urbański (III), Piotr Żuber (II)

Juniorzy: 4. miejsce w Krakowie, 9. w Polsce, 14. na świecie:

Kamil Galewski (I), Natalia Kucharczuk (I), Jakub Sola (I), Laura Wrońska (I), Miłosz Januszewski (I)

 

2. Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry:

- Piotr Żuber

- Jan Kociniak

- Tomasz Urbański

- Mateusz Kaczmarek

Wyróżnienie:

- Natalia Kucharczuk

- Adrian Kucharczuk

 

3. LXVII Olimpiada Matematyczna

Wyróżnieni w II etapie:

- Jan Kociniak

- Natalia Kucharczuk

- Tomasz Urbański

- Piotr Żuber

 

4. IX Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „ O Diamentowy Indeks AGH”

Laureaci I stopnia:

- Tomasz Urbański

- Piotr Żuber

Laureaci III stopnia:

- Jan Kociniak

- Natalia Kucharczuk

- Adrian Kucharczuk

Finaliści:

- Kamila Ryś

 

5. XIV Mistrzostwa Polski w­ Geometrii Elementarnej

Laureaci:

VI miejsce - Natalia Kucharczuk

 

6. Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka zorganizowany przez wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Laureaci:

- Jan Kociniak (5 miejsce)

- Adrian Kucharczuk

Finaliści:

- Mateusz Kaczmarek

- Piotr Żuber

- Natalia Kucharczuk

- Kamila Ryś

- Bartłomiej Jachowicz

 

7. Alfik Matematyczny

Laureaci:

- Jan Kociniak (1 w woj., 18 w Polsce)

- Adrian Kucharczuk (1 w woj., 3 w Polsce)

Wyróżnieni za bardzo dobry wynik:

- Piotr Duperas kl.I (2. w woj.)

- Natalia Kucharczuk (3. w woj.)

- Piotr Żuber (3 w woj.)

- Tomas Urbański (4 w woj.)

 

8. VIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny „W Świecie Matematyki” im. Prof. Włodzimierza Krysickiego

Laureaci:

- 2 miejsce: Jan Kociniak

- 3 miejsce: Tomasz Urbański

Finaliści:

- 4 miejsce: Piotr Żuber

- 7 miejsce: Mateusz Kaczmarek

- 8 miejsce: Natalia Kucharczuk

- 10 miejsce: Adrian Kucharczuk

- 13 miejsce: Bartłomiej Jachowicz

 

9. Matematyka Moja Pasja

- 4 miejsce: Adrian Kucharczuk

- 5 miejsce: Tomasz Urbański

- 6 miejsce: Jan Kociniak

 

10. XIV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści:

- Laura Wrońska

 

Natalii, Adrianowi i Tomaszowi przyznano także jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego.

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

BIOLOGIA CHROBRY

PLANETARIUM

SZUKAJ