W ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, pod patronatem Politechniki Wrocławskiej odbywa się co roku ogólnopolski konkurs Alfik Matematyczny. Jest on formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży,

W XXII edycji konkursu „Alfik Matematyczny2016” uczestniczyło 68 049 uczniów z 1 508 szkół, wśród nich 52 uczniów z „Chrobrego”.

Nasi uczniowie uzyskali znaczące sukcesy.

Tytuł laureata uzyskali:

– w kategorii uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych: KAMIL GALEWSKI, klasa Ib (1 miejsce w województwie łódzkim, 14 w kraju)

– w kategorii uczniów klas III szkół ponadgimnazjalnych: JAN KOCINIAK, klasa IIIb (1 miejsce w województwie łódzkim, 17 w kraju).

Dzięki ich osiągnięciom nasza szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Łowców Talentów, który zostanie wręczony w czerwcu 2017 r.

Wyróżnienia za bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny 2016 uzyskali:

– w kategorii uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych:

Jakub Sola, klasa Ib (2 m. w woj. łódzkim, 30 w kraju),

Arkadiusz Pospieszny, klasa Ib (4 m. w woj. łódzkim, 37 w kraju),

Jakub Kołodziejczyk, klasa Ib (11 m. w woj. łódzkim, 90 w kraju),

Milena Kaczor, klasa Ia (14 m. w woj. łódzkim, 103 w kraju),

Tomasz Kurzela, klasa Ia (14 m. w woj. łódzkim, 103 w kraju),

Adam Chojnacki, klasa Ia (18 m. w woj. łódzkim, 124 w kraju).

– w kategorii uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych:

Natalia Kucharczuk, klasa IIb (5 m. w woj. łódzkim, 69 w kraju),

Paweł Ryś, klasa IIb (5 m. w woj. łódzkim, 69 w kraju),

Laura Wrońska, klasa IIb (13 m. w woj. łódzkim, 119 w kraju),

Piotr Duperas, klasa IIa (14 m. w woj. łódzkim, 127 w kraju).

– w kategorii uczniów klas III szkół ponadgimnazjalnych:

Piotr Żuber, klasa IIIb (2 m. w woj. łódzkim, 26 w kraju),

Oliwia Masiarek, klasa IIIb (13 m. w woj. łódzkim, 107 w kraju).

Dyplom uznania za dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny 2016 uzyskali:

– w kategorii uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych:

Katarzyna Cuper, klasa Ie (28 m. w woj. łódzkim, 260 w kraju),

Filip Szymański, klasa Ib (40 m. w woj. łódzkim, 361 w kraju).

– w kategorii uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych:

Mateusz Kiełbik, klasa IIa (16 m. w woj. łódzkim, 158 w kraju),

Miłosz Januszewski, klasa IIb (18 m. w woj. łódzkim, 166 w kraju),

Zofia Dziubecka, klasa IIb (26 m. w woj. łódzkim, 225 w kraju),

Tomasz Kozieł, klasa IIa (35 m. w woj. łódzkim, 284 w kraju).

– w kategorii uczniów klas III szkół ponadgimnazjalnych:

Kamil Stańczyk, klasa IIIb (14 m. w woj. łódzkim, 125 w kraju),

Adam Motyl, klasa IIIb (15 m. w woj. łódzkim, 129 w kraju),

Krzysztof Olewiński, klasa IIIb (17 m. w woj. łódzkim, 140 w kraju),

Bartosz Włodarczyk, klasa IIIb (20 m. w woj. łódzkim, 173 w kraju).

Gratulujemy laureatom i pozostałym wyróżnionym.

PK

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

BIOLOGIA CHROBRY

PLANETARIUM

SZUKAJ