Dział  humanistyczny

 

Finał konkursu o Różewiczu

10 grudnia 2021 roku odbył się finał ogólnopolskiego konkursu historycznego „»Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy«. Tadeusz Różewicz na tle historii Polski i polskiej kultury (1939-1989)”. Drużyna reprezentująca naszą szkołę, w...

Czytaj więcej

13 grudnia 1981 - PAMIĘTAMY

  stan wojenny wystawa a3 13 12 2019.pdf

Czytaj więcej

Tadeusz Różewicz - patron roku 2021

Anna Lasek, Maria Madej i Anna Pabich, uczennice klasy 3CG, przygotowały e-gazetę poświęconą jednemu z patronów bieżącego roku Tadeuszowi Różewiczowi. Praca powstała w ramach pierwszego etapu konkursu „»Najlepiej widzę, kiedy...

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie

13 października 2021 miało miejsce w naszej szkole niezwykłe wydarzenie. W auli „Chrobrego” odbyło się zorganizowane przez Panią Iwonę Drobczuk – nauczycielkę języka polskiego oraz uczniów i rodziców spotkanie autorskie...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu humanistycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ