Dział  humanistyczny

 

PROJEKT „DRUŻYNA INKI”

W dniu 17 kwietnia 2024 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty, w ramach projektu "Drużyna Inki", realizowane przez Instytut Pamięci Narodowej. Podzielone były one na dwie części. W pierwszej, historycznej...

Czytaj więcej

OLIMPUS Z JĘZYKA POLSKIEGO

W poniedziałek 18.03.2024r. został przeprowadzony w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego Olimpus przedmiotowy z języka polskiego. Wzięli w nim udział uczniowie z klas: 1c, 2c, 2d, 3c – łącznie 16 osób. Nauczyciele...

Czytaj więcej

Wielkanocne zakupy

Wielkanocne zakupy dostarczoneW piątek 15.03. oraz w dniu wczorajszym (21.03.) zostały dostarczone przedświąteczne zakupy przygotowane przez 2 uczennice, klasę 1b oraz dwie nauczycielki z naszej szkoły. Obdarowane osoby były ogromnie...

Czytaj więcej

OLIMPUS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Konkurs z języka polskiego „Olimpus” zostanie przeprowadzony w poniedziałek18-03-2024r. na 6. godzinie lekcyjnej w sali nr 23. Początek o godz.12.30. Uczestnicy przynoszą tylko długopisy. Czas trwania konkursu wynosi 45 minut. Warunkiem udziału w...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu humanistycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ