Dział przyrodniczo-matematyczny

 

UWAGA KANGUR

W dniu 22.04.2021 o godzinie 9:00 w auli naszej szkoły zostanie przeprowadzony zgodnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego Konkurs matematyczny ,,Kangur''. Istnieje również możliwość uczestnictwa w konkursie w formie zdalnej. UWAGA: Wśród...

Czytaj więcej

8 uczniów naszej szkoły w II etapie LXXI…

Od września do grudnia 2020 roku trwała część korespondencyjna LXXII Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej. Olimpiada odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Uczestnicy, jak...

Czytaj więcej

UWAGA KANGUR

  Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny, przesuwa termin konkursu na dzień 22 kwietnia 2021 r., godz. 9.00.

Czytaj więcej

Kangur

18 Marca 2021 roku odbędzie się konkurs ,,Kangur Matematyczny''Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do p. Koźlik lub nauczycieli matematyki do dnia 04.02.2021r. Opłata wynosi 10 zł ( należy wpłacić na...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ