Dział przyrodniczo-matematyczny

 

Dwie drużyny z Chrobrego wyróżnione w Na…

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły z sukcesami biorą udział w międzynarodowych zawodach matematycznych „Náboj”. Náboj Online 2021 to zdalne zawody, które przeprowadzone zostały w zastępstwie odwołanych z powodu pandemii zawodów...

Czytaj więcej

Laureaci 9th European Mathematical Cup

Chorwackie "Stowarzyszenie Młodych Utalentowanych Matematyków Marin Getaldić" od kilku lat organizuje dla uczniów szkół średnich międzynarodowy konkurs matematyczny pn. European Mathematical Cup. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Junior (dla...

Czytaj więcej

Częściowe zaćmienie Słońca w I LO

  10.06.2021, okolice fazy maksymalnej   Pogoda pozwoliła obserwować i podziwiać pierwsze od sześciu lat częściowe zaćmienie Słońca widoczne z terenów naszego miasta. Pomimo, że tarcza Księżyca zasłoniła tylko niewielki „skrawek” Słońca, spektakl na...

Czytaj więcej

AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII WYNIKI KONKURSU…

AKADEMIA CIEKAWEJ CHEMII WYNIKI KONKURSU CHEMICZNEGO XII EDYCJI 19 czerwca 2021 roku odbył się konkurs chemiczny XII edycji ACCh. Jednym z laureatów tego konkursu został uczeń naszej szkoły - Bartłomiej Szymczyk (klasa Ie)...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ