Dział przyrodniczo-matematyczny

 

Spotkanie z inwestorem giełdowym Damiane…

W nadchodzący piątek, 10.05.2024 r., będziemy gościć znamienitego absolwenta naszego liceum, p. Damiana Kasztelana. Przedstawi on wykład dla uczniów naszej szkoły, którego tematem będzie podejmowanie ryzyka w życiu, co wykładowca zilustruje m.in...

Czytaj więcej

Olimpiada Sztucznej Inteligencji

Szanowni Państwo, w sierpniu 2024 odbędzie się w Burgas (Bułgaria) pierwsza Międzynarodowa Olimpiada Sztucznej Inteligencji dla uczniów szkół średnich (https://ioai-official.org/). W imieniu naszych Uczelni - aktywnych naukowo w obszarze sztucznej inteligencji...

Czytaj więcej

Uroczyste zakończenie XVIII Konkursu Bób…

15 marca 2024 roku  w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu odbyło się Uroczyste zakończenie XVIII Konkursu Bóbr. Zaproszenie na galę laureatów otrzymali uczniowie klasy 4B naszej szkoły:...

Czytaj więcej

UWAGA KANGUR

  W dniu 21.03.2024 o godzinie 9:00 w naszej szkole odbędzie się konkurs matematyczny "KANGUR" Szczegółowe informacje ukażą się na tablicy zastępstw.

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ