Przez ostatni tydzień (2-6 czerwca) gościliśmy w naszej szkole dwie młode osoby z organizacji AIESEC, 19-letnią Kanadyjkę Joey Chong i 22 letniego Brazylijczyka Ícaro Mendonça Dos Santos. Wszystkie klasy z naszej szkoły wzięły udział w warsztatach prowadzonych w trzech różnych częściach: różnice kulturowe, przedsiębiorczość i planowanie ścieżki kariery a także przedstawili nam zasady współpracy z organizacją AIESEC, która daje ogromne możliwości młodym ludziom. Spotkania dały przede wszystkim możliwość ćwiczenia swoich umiejętności z języka angielskiego w szczególności przy okazji nieformalnych spotkań ale także były źródłem wspaniałej zabawy.

Agnieszka Szulc

Zdjęcia Paulina Adaszek 1c

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ