Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej
i psychoterapeutycznej.
Naszą misją jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego, dlatego też naszą ofertę pomocy psychologicznej
i psychoterapeutycznej kierujemy do dzieci i młodzieży zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi jak i do ich rodzin i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.

Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.
Ośrodek znajduje się przy ul. Słowackiego 15

Czynny jest w godzinach:
poniedziałek 10-18
wtorek 11-20
środa 8-16
czwartek 11-20
piątek 8-16

W obecnej sytuacji epidemiologicznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 576 277 700.
Zależy nam, żeby z naszą ofertą dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego też prosimy Państwa o przekazanie tej informacji rodzicom i opiekunom prawnym.

Martyna Urbańska
Koordynator poradni psychologicznej
dla dzieci i młodzieży w Radomiu i Piotrkowie Trybunalskim

PEDAGOG SZKOLNY - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ