Szanowni Państwo,

nawiązując do naszej rozmowy telefonicznejw imieniu Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju i Centralnego Domu Technologii w Warszawie, zapraszamy Państwa do udziału w projekcie „Cyberbezpieczni – ogólnopolski program rozwoju kompetencji uczniów i nauczycieli".

Projekt powstał dzięki dofinansowaniu z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, dlatego wszelkie działania w nim przewidziane są dla Państwa bezpłatne.Najważniejszą cechą naszego programu „Cyberbezpieczni" jest jego kompleksowość. Staramy się wspierać nie tylko uczniów, lecz także nauczycieli i rodziców, aby efekt naszego odziaływania był trwały. W skrócie: biorąc udział w projekcie zyskuje cała społeczność szkolna.Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na naszej stronie www: https://fundacjapfr.pl/cyberbezpieczni.html 

W pierwszej kolejności zależy nam przede wszystkim na dotarciu do uczniów w wieku od 12 do 19 lat. To dla nich przygotowane zostało bezpłatne wsparcie w postaci warsztatów i wspaniałego konkursu – testu wiedzy o cyberbezpieczeństwie, który ma charakter ogólnopolski i jest w całości dostępny online.

W konkursie przewidzieliśmy aż 100 wartościowych nagród (po 50 na każdą kategorię wiekową). Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy online! Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie www: https://strefawiedzypfr.pl/ogolnopolski-konkurs-i-test-wiedzy-cyberbezpieczni-fundacja-pfr 
...i rozwiązać test!

Będziemy wdzięczni za przekazanie powyższych informacji nauczycielowi informatyki lub bezpośrednie informowanie uczniów/klas i wywieszenie w szkole przekazanego mailem w załączniku plakatu z QR kodem.  Wkrótce wyślemy do Państwa pakiet ulotek dla rodziców w wersji papierowej.   W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt zwrotny w odpowiedzi na ten mail lub kontakt telefoniczny pod numerem: (+48) 787 096 145.  

Ze swojej strony gwarantujemy porcję ciekawych i przydatnych informacji podanych w przystępnej formie.
Zapraszamy!Zespół Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju
i Centralnego Domu Technologii w Warszawie

 

Załączniki:

 Ulotka.pdf

Obowiązek informacyjny.pdf

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ