Dzięki zaangażowaniu kilkuset osób: uczniów naszej szkoły oraz ich Rodziców, pracowników Chrobrego, a także ludzi spoza tego grona, pragnących wspomóc nasze starania, by podarować konkretnym Rodzinom ulgę od codziennych problemów, udało się! Dla Rodzin Pani Agnieszki oraz Pani Moniki przygotowaliśmy 47 paczek zawierających żywność, środki czystości, odzież, pościel, meble brakujące w mieszkaniu, po kilka ton opału, wymarzone prezenty i – taką mam nadzieję – poczucie, że są dla kogoś ważni mimo przeciwności losu, z którymi borykają się na co dzień.

Dziękuję grupom, które uczę, bo to one były ze mną na zakupach, segregowały je, zdobiły kartony, nosiły ciężkie paczki. Dziękuję wszystkim osobom, które przyniosły do szkoły produkty kupione przez siebie i swoje Rodziny. Dziękuję tym, którzy wyszukali w swoich domach rzeczy w doskonałym stanie i się nimi podzielili. Dziękuję uczniom, którzy, nie znając mnie osobiście, poświęcili swój czas na pomoc do ostatniej niemal chwili. Dziękuję sklepowi Smart Fix za zorganizowanie laptopa dla Adama. Dziękuję wszystkim, którzy w sobotę rano przyszli do szkoły i pomogli dostarczyć nasze prezenty we właściwe miejsce. Dziękuję tym, którzy od lat albo od czterech tygodni darzą zaufaniem akcję Szlachetna Paczka w naszej szkole.

Dziękuję – w tym jednym słowie niech będą zawarte wszystkie pozytywne emocje, które goszczą w moim sercu po Weekendzie Cudów. To cudowne być częścią takiej drużyny.

Anna Magiera

 

Załącznik:

podsumowanie_finansowe.pdf

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ