W Mistrzostwach Miasta w siatkówce plażowej w ramach Licealiady nasze drużyny znów pokazały się z dobrej strony.


Drużyna dziewcząt w składzie: Nela Jaguś i Kaja Kaczmarska zajęła II miejsce uzyskując awans do zawodów rejonowych. Drużyna chłopców w składzie : Antoni Langier i Piotr Górecki zajęła III miejsce i tez awansowała do zawodów rejonowych.


W zawodach rejonowych rozgrywanych w Pajęcznie, ogromny sukces - I miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego uzyskały nasze dziewczęta, chłopcy w I rundzie trafili na siatkarzy Skry Bełchatów i w końcowej klasyfikacji zajęli V miejsce.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

P.P.

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

DZIENNIK VULCAN

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ