W Mistrzostwach Miasta w siatkówce plażowej w ramach Licealiady nasze drużyny znów pokazały się z dobrej strony.
Drużyna dziewcząt w składzie: Nela Jaguś i Kaja Kaczmarska zajęła II miejsce uzyskując awans do zawodów rejonowych. Drużyna chłopców w składzie : Antoni Langier i Piotr Górecki zajęła III miejsce i tez awansowała do zawodów rejonowych.
W zawodach rejonowych rozgrywanych w Pajęcznie, ogromny sukces - I miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego uzyskały nasze dziewczęta, chłopcy w I rundzie trafili na siatkarzy Skry Bełchatów i w końcowej klasyfikacji zajęli V miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
P.P.






















