Uczniowie klasy ID w ramach lekcji plastyki wzięli udział w plenerze malarskim prowadzonym przez nauczyciela Robert Cieślaka. Tematem był krajobraz miejski. Prace powstawały w technice farb wodne na podobraziu malarskim. Efekty końcowe zaprezentujemy wkrótce.
r.





























