Uczniowie klasy ID w ramach lekcji plastyki wzięli udział w plenerze malarskim prowadzonym przez nauczyciela Robert Cieślaka. Tematem był krajobraz miejski. Prace powstawały w technice farb wodne na podobraziu malarskim. Efekty końcowe zaprezentujemy wkrótce.
r.

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

DZIENNIK VULCAN

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ