Otrzęsiny możemy uznać za rozpoczęte! Drugoklasiści z klasy matematyczno – fizycznej z wielkim zapałem i niesłychanym zaangażowaniem przygotowali szereg zadań, które co drugi dzień trafiają w ręce „przerażonych kociaków”.

Pierwsze zadanie niewątpliwie sprawiło wiele radości zarówno nauczycielom oraz ich klasom. Mianowicie polegało ono na tym, aby przez małe lub większe gesty, czy też upominki umilić sobie dzień. Byliśmy świadkami przełomowych wydarzeń jak np. zwolnienie z jednej lekcji  całej klasy przez wychowawcę, czy też zakupienie pizzy niewyobrażalnych rozmiarów.

W środę „kociaki” stawiły czoła kolejnemu zadaniu – musiały wiernie odwzorować wcześniej wylosowane grupy społeczne: hippisów, motocyklistów, naukowców, artystów, więźniów oraz magików. Wszystkie pierwsze klasy świetnie się spisały.

W piątek (21.09) klasy pierwsze otrzymały kolejne zadanie, miały umilić dzień naszej klasie. Wszyscy mocno się zaangażowali i bardzo nas zaskoczyli. Załatwili nie-pytanie z historii, dwie olbrzymie pizze, cukierki, nawet łapiący za serca wierszyk, który można zobaczyć koło sali fizycznej (28).

Poniedziałkowym (24.09) zadaniem była zabawa w podchody. Klasy pierwsze otrzymały szereg zdjęć i wskazówek, które doprowadziły je do ostatniego, najważniejszego zadania.

Tabela z punktacją znajduje się niedaleko pokoju nauczycielskiego.

Przypominamy, ze punktem kulminacyjnym tych rywalizacji jest starcie klas w auli dnia 28 września! Zaopatrzcie się w dobry humor, energię i chęć zdrowej konkurencji!

Z niecierpliwością czekamy na piątek! :)
Klasa 2a

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ