Dnia 14 grudnia klasa 3b odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną przy ulicy Wojska Polskiego. Uczniowie pod opieką Pana Adama Grelowskiego wzięli udział w warsztatach podczas których otrzymali cenne wskazówki, które bez wątpienia przydadzą się przy tworzeniu pracy maturalnej.

„Dowiedzieliśmy się od czego zacząć pisanie pracy i gdzie znaleźć potrzebną pomoc. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że znajdziemy tyle przydatnych informacji. Przede wszystkim nauczyliśmy się jak odpowiednio wygospodarować czas, który został nam do dnia egzaminu. Osoby pracujące w bibliotece zaoferowały swoją pomoc nie tylko w dniu warsztatów. Teraz wiem gdzie mogę się zwrócić o pomoc kiedy nie będę wiedziała gdzie szukać potrzebnych wiadomości”

„Na początku myślałem, że będzie nudno i że warsztaty będą strata czasu. Jednak okazało się inaczej. Dowiedziałem się co mogę użyć w swojej pracy, a czego nie. Znalazłem kilka tytułów książek, które na pewno wykorzystam przy pisaniu prezentacji. Nie obyło się bez elementów humorystycznych, kiedy oglądaliśmy slajdy, które pokazywały jak pokonać stres na egzaminie, ale to już inna bajka . W najbliższym czasie zamierzam się tam jeszcze raz wybrać”

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Biblioteki przy szukaniu inspiracji i pomocy.

www.pedagogiczna.edu.pl

Anna Wadlewska

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ