Tegoroczne mikołajki klasa 1d postanowiła uczcić w dość nietypowy sposób, rezygnując na przykład z tradycyjnej wizyty w kinie . W środę, 5 grudnia wraz z p. Agnieszką Maszczyk i p. Bogumiłą Matyszewską wybraliśmy się więc na podbój łódzkiej manufaktury. Mimo mroźnej, zimowej aury i dość wczesnej pory wszyscy byli w doskonałym nastroju. Na początek odwiedziliśmy eksperymentarium, gdzie mieliśmy okazję zmierzyć się z najnowszą, prezentowaną tam ekspozycją. Uczestniczyliśmy w ciekawych doświadczeniach z dziedziny fizyki i elektroniki, nie tracąc przy tym dobrego humoru. Świetnie się bawiliśmy zgłębiając jednocześnie tajniki skomplikowanych procesów i zjawisk.

Później przyszedł czas na chwilę odpoczynku. Dla niektórych oznaczało to małe przedświąteczne zakupy, dla innych zabawę na lodowisku, partyjkę bilarda, bądź wizytę w salonie gier, czy też chwilę relaksu w części restauracyjnej. Po pewnym czasie spotkaliśmy się przed wejściem do kręgielni - punktu kulminacyjnego naszej wycieczki. Dla niektórych z nas była to pierwsza okazja sprawdzenia swoich możliwości w grze, dlatego wszyscy bez wahania chwycili kule w dłonie i ruszyli w kierunku torów. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a na torze czuliśmy się prawie jak profesjonaliści. Niektórzy odkryli w sobie nową pasję, inni udowodnili swą celność i opanowanie wygrywając kolejne rundy, lecz nie tylko zwycięzcy bawili się fantastycznie.

Naszą pierwszą mikołajkową wycieczkę można uznać za zdecydowanie udaną. Była to doskonała okazja żeby poznać się z tej drugiej, nieco bardziej prywatnej strony i odkryć nieznane do tej pory oblicze naszej klasy. :)

Aleksandra Marzec 1d

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ