W dniach 14 i 15 maja w naszej szkole miały miejsce zajęcia realizowane jako część projektu „Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu”, w których udział brała klasa IIf. Zajęcia te miały na celu uświadomić nam, młodym, jak wielką siłę stanowimy i zmotywować do działania! I udało się! Jako efekt dwudniowych działań udało nam się stworzyć dwa projekty społeczne, do których realizacji obecnie dążymy!

Culture mix

"Culture Mix" to projekt stworzony w ramach "Akademi nowoczesnego patriotyzmu". Naszym celem jest organizowanie cyklu spotkań, w których uczestniczyć będą przedstawiciele różnych krajów europejskich. Chcemy, aby młodzi ludzie w Piotrkowie mogli spędzić wolny czas w sposób ciekawy i jednocześnie pożyteczny dla nich samych. Na lekcji geografii możemy dowiedzieć się wiele… ale co z tego jest prawdą? Informacji najlepiej zasięgnąć u źródła i nasz projekt daje taką możliwość! Usiądziemy, porozmawiamy w miłej atmosferze z native’ami i poznamy te kraje z nieco innej perspektywy! Pierwsze spotkanie już w czwartek, więcej informacji znajdziecie tu:

https://www.facebook.com/culture.mixpiotrkow.

Piotrkowscy licealiści

Naszym celem jest stworzenie strony skupiającej informacje na temat wydarzeń mających miejsce u nas w mieście, zamieszczanie informacji na temat planowanych imprez i być może, z waszą pomocą, ich organizację. Podoba Wam się? Dajcie lajka:

https://www.facebook.com/pages/Piotrkowscy-licealiści

Zachęcamy was do lajkowania naszych stron! Dzięki temu pomagacie nam w rozprzestrzenianiu tych ciekawych projektów, które mogą zakończyć się dla nas bardzo pomyślnie ;)

Klasa IIf

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ