Maria Rusin finalistką

44. edycji Olimpiady Artystycznej

Miło nam poinformować, że Maria Rusin, uczennica klasy I DP została finalistką Olimpiady Artystycznej. Maria była jedną z dwóch naszych uczennic biorących udział w zawodach okręgowych tegorocznej Olimpiady Artystycznej, o czym informowaliśmy już na stronie naszej szkoły. Jako jedyna z naszej szkoły i jedna z ośmiorga uczniów z województwa łódzkiego zakwalifikowała się do etapu centralnego. Ze względu na istniejącą sytuację epidemiologiczną Komitet Główny Olimpiady postanowił odwołać tegoroczne eliminacje centralne, jednocześnie przyznając wszystkim zakwalifikowanym do etapu centralnego tytuł finalisty. Tym samym Maria uzyskała zarówno tytuł finalisty Olimpiady Artystycznej jak związane z tym uprawnienia, min. maturalne. Jest to bardzo dobra wiadomość dla naszej uczennicy, naszej szkoły i dla przygotowującego Marię do udziału w olimpiadzie nauczyciela języka polskiego i plastyki p. Roberta Cieślaka, tym bardziej, że jest to pierwsza nasza finalistka Olimpiady Artystycznej. Gratulujemy!!!

r. (23.03.2020r.)

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ