Dział języków obcych

 

Ogłoszenie o olimpiadzie

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Olimpiadzie Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej, której etap szkolny odbędzie się 24 marca 2023 roku o godzinie 9.00. Więcej informacji pod adresem: https://www.cj.p.lodz.pl/olimpiada. Zgłoszenia przyjmuje...

Czytaj więcej

Konkurs Języka Niemieckiego

  SPRACHDOKTOR 2023 Zapraszamy do udziału w XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego SPRACHDOKTOR. Opłata za udział wynosi 14 zł od każdego uczestnika. Organizatorem konkursu jest firma edukacyjna „Łowcy Talentów” – JERSZ...

Czytaj więcej

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA …

W ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Deutschfreund 2022przeprowadzonym w naszej szkole 16 listopada 2022 uczestniczyło 11 osób. Najlepsze wyniki w szkole uzyskały: Anna Grelowska z klasy 4cp (2 miejsce w województwie, 11 miejsce w...

Czytaj więcej

Wyniki konkursu English High Flier

W grudniu 2022 grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier, wielu z nich otrzymało dyplomy uznania za uzyskanie dobrego lub bardzo dobrego...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu języków obcych

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ