Dział języków obcych

 

Konkurs języka angielskiego English High…

Po przeprowadzonym w naszej szkole Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier, możemy pogratulować uzyskanie świetnych wyników niemal wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli w nim udział :-) Szczególne gratulacje należą...

Czytaj więcej

Drodzy uczniowie!

Drodzy uczniowie! zachęcam do wzięcia udziału w:Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOXpod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiejoraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" w bieżącym roku szkolnym odbędzie się we...

Czytaj więcej

Etap szkolny Olimpiady Lingwistyki Matem…

Startowało 18 uczestników. Najlepsze rezultaty uzyskali : Kacper Świerk, Mateusz Szkudlarek, Kamil Chrząszczyk, Katarzyna Cuper , Kornel Fugat i Jakub Włóka. Nie jest znany próg punktowy kwalifikujący do udziału w zawodach...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu języków obcych

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ