Dział  humanistyczny

 

Bartosz Żak finalistą Olimpiady Filozofi…

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy społeczność naszej Szkoły, że Bartosz Żak, uczeń klasy III F uzyskał tytuł finalisty tegorocznej edycji Olimpiady Filozoficznej. W wyniku eliminacji rejonowych Bartosz został rekomendowany przez Komitet...

Czytaj więcej

Maria Rusin finalistką 44. edycji Olimpi…

Maria Rusin finalistką 44. edycji Olimpiady Artystycznej Miło nam poinformować, że Maria Rusin, uczennica klasy I DP została finalistką Olimpiady Artystycznej. Maria była jedną z dwóch naszych uczennic biorących udział w zawodach...

Czytaj więcej

Julia Węglarska finalistką 50. Olimpiady…

Julia Węglarska finalistką 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego  Na naszej stronie informowaliśmy już o zakwalifikowaniu Julii Węglarskiej, uczennicy klasy III A do etapu centralnego 50. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Dziś...

Czytaj więcej

Warsztaty Tutoringowe marzec 2020

W ubiegły weekend miało miejsce długo-oczekiwane wydarzenie - PIERWSZE W HISTORII NASZEJ SZKOŁY WARSZTATY TUTORINGOWE Z ROZWOJU OSOBISTEGO! Wzięło w nich udział 12 uczniów 1 LO im. Bolesława Chrobrego z różnych...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu humanistycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZDALNE NAUCZANIE

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ