Dział przyrodniczo-matematyczny

 

UWAGA KANGUR

  W dniu 16.03.2023 o godzinie 9:00 w naszej szkole odbędzie się konkurs matematyczny "KANGUR" Szczegółowe informacje ukażą się na tablicy zastępstw.

Czytaj więcej

Sukcesy w dziedzinie chemii naszych uczn…

  Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszego ucznia klasy 3e Bartłomieja Szymczyka, który po raz kolejny zakwalifikował się do III – ostatniego Etapu 69 Olimpiady Chemicznej organizowanego przez Komitet Główny w...

Czytaj więcej

12 uczniów naszej szkoły w II etapie LXX…

Od września do grudnia 2022 roku trwała część korespondencyjna LXXIV Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej. Olimpiada odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Uczestnicy, jak...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ