Dział przyrodniczo-matematyczny

 

Moja droga do zawodu pilota liniowego

(Kliknij na obrazek aby pobrać prezentację) W ubiegły wtorek (04.08.2019 r.) gościliśmy w naszym liceum Michała Waleckiego, absolwenta naszej szkoły, obecnie pilota liniowego węgierskich linii lotniczych Wizzair. Michał znalazł czas w...

Czytaj więcej

Zakończenie programu „Zdolny uczeń – świ…

7. czerwca 2019 roku odbyło się zakończenie programu „Zdolny uczeń – świetny student”. Projekt ten polegał na kilkumiesięcznych wspólnych badaniach naukowych licealistów z pracownikami Uniwersytetu Łódzkiego. Brali w nim udział...

Czytaj więcej

Klaudia Algiz opowiada o rozwoju swojej …

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Klaudią Algiz, absolwentką z roku 2010 klasy matematyczno-informatycznej naszego liceum. Jest on dostępny pod adresemhttps://geek.justjoin.it/warszawy-doline-krzemowa-nowego-jorku-historia-klaudii-algiz/ Mamy obietnicę, że Klaudia odwiedzi nasze liceum i opowie młodszym koleżankom i...

Czytaj więcej

10 uczniów naszej szkoły w II etapie LXX…

Od września do grudnia 2018 roku trwała część korespondencyjna LXX Olimpiady Matematycznej, najstarszej polskiej olimpiady przedmiotowej.Olimpiada odbywa się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz pod patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Uczestnicy, jak...

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły z działu przyrodniczo-matematycznego

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ