W środę 8 listopada 2023 roku grupa uczniów naszej szkoły zawitała do Warszawy, celem odwiedzenia siedziby firmy Google w ramach programu MindTheGap, który promuje kierunki ścisłe pośród mniejszości. Z tego powodu okazję do przekroczenia progu The Warsaw Hub miały głównie uczennice Chrobrego.

Dzień w Google'u rozpoczęliśmy od wysłuchania i obejrzenia dwóch prezentacji. Następnie, po krótkiej przerwie wzięliśmy udział w panelu Q&A, podczas którego mieliśmy możliwość zadawania pytań pracownikom firmy, poznając szczegóły ich pracy oraz życia w firmie. Poprzedzone smacznym obiadem zostały warsztaty na temat pewności siebie, a finalnym elementem było zwiedzanie biura Google — zobaczyliśmy miejsca pracy oraz relaksu programistów, kawiarnię, a także widok z tarasu znajdującego się na ostatnim piętrze wieżowca.

Ta wizyta była dla nas inspirująca i godna zapamiętania, ale nasza wycieczka nie zakończyła się jednak wraz z momentem opuszczenia budynku. Wieczór spędziliśmy w Och-Teatrze, gdzie obejrzeliśmy sztukę „Ożenek” w reżyserii Janusza Gajosa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji poniżej.

Aleksandra Woźniak 3b

 

KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ