Konkurs Języka Niemieckiego

SPRACHDOKTOR 2014

Zapraszamy do udziału w piętnastej edycji ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego

SPRACHDOKTOR

 

Zakres materiału uwzględnia wymagania objęte programem nauczania łącznie z elementami wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego. Udział w konkursie ogólnopolskim daje każdemu uczestnikowi możliwość sprawdzenia swoich kompetencji oraz porównania się z uczniami z innych szkół i województw, oprócz tego istnieje szansa otrzymania za najlepsze wyniki atrakcyjnej nagrody - od gadżetów edukacyjnych po bony podarunkowe o wartości od 100 do 250 zł.

Konkurs odbędzie się w środę 19 marca 2014 w godz. 13.00 – 14.00 w muzeum szkoły (45 test + 15 minut sprawy organizacyjne)

 

Warunkiem przystąpienia szkoły do konkursu jest udział w nim minimum 11 uczniów z całej szkoły. Test konkursowy jest testem wielokrotnego wyboru (28 zadań z odpowiedziami A, B, C, D z których każda może być prawdziwa lub fałszywa). Odpowiedzi zakreślane są na specjalnej karcie odpowiedzi, która po zawodach przekazana będzie organizatorowi. Uczniowie rozwiązują test w szkole pod nadzorem komisji szkolnej. Należy również wnieść opłatę - w tym roku 9 zł od każdego uczestnika.

Organizatorem konkursu jest firma edukacyjna "Łowcy Talentów - JERSZ" z Wrocławia. Zapraszamy do odwiedzania  strony konkursu w internecie: http://jersz.pl/contest,2.html

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka niemieckiego do dnia 26 lutego 2014!ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!


KONTAKT

REKRUTACJA

ZASTĘPSTWA

PLAN LEKCJI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

DZIAŁ PRZYRODNICZO MATEMATYCZNY

DZIAŁ
HUMANISTYCZNY

DZIAŁ
JĘZYKÓW OBCYCH

DZIAŁ SPORTOWY

DZIAŁ
ARTYSTYCZNO-
KULTURALNY

PLANETARIUM

SZUKAJ